اطلاعيه

تهيه، تدوين و تصويب استاندارد حرفه كاربر ماساژ در كميسيون طرح و برنامه ريزي آموزشي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با حضور مدير كل طرح و برنامه ريزي آموزشي سازمان آموزش فني و حرفه اي و پيشكسوتان عرصه آموزش و خدمات ماساژ

در يك كميسيون ويژه استانداردهاي آموزشي حرفه كاربر ماساژ تهيه و تنظيم گرديد و تقديم سازمان آموزش فني و حرفه اي شد. در اين جلسه پيشكسوتان و برجسته ترين اساتيد آموزش و خدمات ماساژ كشور گرد هم آمدند و بهترين نتيجه را تنظيم و ثبت نمودند.

اعضاي جلسه:
رئيس جلسه: جناب آقاي موسوي مديير كل طرح و برنامه ريزي آموزشي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور
دبير جلسه: سركار خانم ياوري معاونت محترمه اداره طرح و برنامه ريزي آموزشي
هيات تدوين به ترتيب حروف الفبا:
1- آقاي اسماعيلي مدير مركز خدمات و آموزش راما اسپا
2- آقاي سجادي رئيس اتحاديه گرمابه داران، سونا و ماساژ تهران
3- خانم ضيمران مدير مركز خدمات و آموزش راما اسپا
4- آقاي عزيزپور مدير مجموعه اسپاي نيلوفر آبي
5- خانم كمال زاد مدير موسسه آموزشي ليان
6- آقاي مرادي مدير موسسه آموزش ماساژ ايرانيان آريا
7- آقاي موحدي نائيني مدير موسسه آموزش و تحقيقات هنر ماساژ ايرانيان

درباره ما

از آنجا که تای ماساژ در ایران شناخته شده نبود و در جایی هم خدمات آن ارائه نمی شد، آقاي شهيار اسماعيلي و خانم پانته آ ضيمران تصمیم گرفتند در دوره آموزشی این ماساژ در کشور تایلند شرکت کنند. پس از بررسی های کامل دریافتند که قدیمی ترین و معتبر ترین كالج ماساژ در تایلند كالج طب سنتی وات پو است و مدرسان آن، دکترهای با سابقه معبد وات پو می باشند. بدین منظور در سال 1385 در دوره حرفه ای تاي ماساژ شرکت نموده و موفق به اخذ گواهینامه بین المللی که مورد تایید وزارت علوم تایلند نیز می باشد شدند. لازم به ذکر است طی تاییدیه كالج وات پو، ايشان اولین افراد ایرانی هستند که موفق به اخذ دریافت گواهینامه بین‌المللی در رشته تای ماساژ حرفه ای شده اند. گفتنی است در زمان اخذ اين مدرك در کل دنیا تنها حدود 110 نفر دارای این مدرک بودند. سپس اين دو تن جهت كسب دانش بيشتر با سفر هاي متعدد به تايلند در دوره هاي متفاوت ديگري نيز در كالج وات پو شركت نمودند و در سال 1389 موفق به اخذ مدرك مربيگري بين المللي شدند. هم اینک ايشان با "انجمن طب سنتي ايران" همکاری کرده و به آموزش ماساژهاي تايلندي در كلاسهاي آموزشي و همچنين ارائه خدمات در چندين مركز خود به نام "راما اسپا" مي پردازند.


نظرات دانشجویان دوره های پیش

  • با ارزشترين چيزي كه در اين مركز فرا گرفتم اين بود كه صادقانه و با مهرباني به مردم خدمت كنيم.(صديقه خوشفكر - ديپلم - سرماساژور مركز نيلوفر آبي)
  • در اين مركز كلاسها در كمال آرامش و به خوبي برگزار مي شد و در ضمن استاد از لحاظ كاري و اخلاقي بسيار در سطح بالايي قرار داشتند.(زهرا بسطامي پور - دندانپزشك)
  • من يك سال دنبال آموزش ماساژ بودم و مراكز زيادي رو رفتم ديدم اما نتونستم اعتماد كنم براي آموزش. اما با اينجا كه از طريق سايت آشنا شدم از اول حس اعتماد و صداقت داشتم و تونستم با خيال راحت با صحبت كردن ثبت نام كنم.(مريم منصف - كارشناس نرم افزار)
  • در اين مركز محيط گرم و دوست داشتني بود. آموزش محدوديت زمان نداشت و تا يادگيري، مي توانست ادامه پيدا كند. استادها با تواضع اونچه ياد داشتند منتقل مي كردند و هدف اصلي كار با عشق و علاقه بود.(مانا نفري - مهندس كامپيوتر)
  • من اين مركز را از طريق اينترنت انتخاب كردم و دليل خاصي نداشتم ولي الان خدا را شاكرم كه در اين مركز دوره ماساژ را گذراندم.(مريم بيات - ليسانس حسابداري)
  • با ارزش ترين چيزي كه در اين مركز فرا گرفتم اول معنويت و بعد اينكه ما با رفتار و درونمان مي توانيم آرامش را در خود و ديگران ايجاد كنيم.(مريم معصومي - ديپلم)