تمامي خدمات اين مركز، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.   
دوره ها، كادر علمي، رويدادها، درباره ما
دوره ها، كادر علمي، رويدادها، درباره ما
دوره ها درباره ما كادر علمي رويدادها

  آموزش تخصصي انواع ماساژهاي شرقي

آموزشگاه راما اسپا كه به طور تخصصي و حرفه اي در زمينه آموزش ماساژ فعاليت مي كند داراي سه شعبه - در تهران واقع در خيابان وليعصر و خيابان كارگر جنوبي و در مازندران واقع در شهرستان چالوس - مي باشد. اين مركز كه بيش از 8 سال در زمينه برگزاري دوره هاي ماساژ تجربه دارد با بكارگيري اساتيد مجرب و كادر علمي قوي متشكل از پزشكان مطرح طب سنتي تاكنون برگزاري بيش از صدها دوره و آموزش هزاران هنرجو را در كارنامه خود داراست. از آنجا كه اين مركز داراي پنج مركز خدمات ماساژ و اسپا نيز مي باشد علاوه بر آگاهي بر نكات ريز اجرايي در اين حرفه، امكان جذب و بكارگيري هنرجويان علاقه مند را نيز در مراكز خود دارد. براي هنرجويان اين مركز مدرك رسمي از سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور قابل ترجمه و مورد قبول در 62 كشور جهان، مدرك معتبر از انجمن تحقيقات طب سنتي ايران وابسته به دانشگاه علوم پزشكي تهران و مدرك بين المللي از اتحاديه طب سنتي و ماساژ تايلند با مهر وزارت امور خارجه تايلند، بسته به انتخاب هنرجو صادر خواهد شد.
 

حضور راما اسپا در هشتمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران

حضور راما اسپا در هشتمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران

بازديد كننده گرامي

از شما دعوت مي شود از غرفه راما اسپا در هشتمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران ديدن فرماييد و از 10% تخفيف ويژه نمايشگاهي براي شركت در دوره ها استفاده نماييد.

زمان: 23 تا 26 بهمن ساعت 9 تا 17
مكان: محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي تهران، سالن 44آ غرفه 11  

 انواع دوره ها

دوره هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي
دوره هاي فني و حرفه اي


دوره هاي تخصصي ماساژ
دوره هاي تخصصي ماساژ


دوره هاي مرتبط و مكمل
دوره هاي مرتبط و مكمل


دوره هاي مربوط به زيبايي
دوره هاي مربوط به زيبايي


با فراگيري دوره هاي تخصصي و حرفه اي، آينده شغلي خود را تضمين كنيد. همين حالا ثبت نام كنيد!

عضويت در خانواده راما اسپا

در دوره ها به صورت آنلاين ثبت نام كنيد.
جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره هاي 02126206910 (داخلي 144) - 02126206920 (داخلي 144) و 66575596-7 تماس حاصل فرماييد.

جهت عضويت در خبرنامه راما اسپا و دريافت اطلاعات دنياي اسپا و ماساژ ايميل خود را در قسمت زير وارد كرده و دكمه عضويت را كليك كنيد.

نظر سنجي

به نظر شما طراحي جديد سايت نسبت به سايت قديم چگونه است؟

  عالي
  خوب
  متوسط
  ضعيف