تمامي خدمات اين مركز، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.   
دوره
دوره
دوره درباره كادر رويدادها

  آموزش تخصصي انواع ماساژهاي شرقي

آموزشگاه راما اسپا كه به طور تخصصي و حرفه اي در زمينه آموزش ماساژ فعاليت مي كند داراي سه شعبه - در تهران واقع در خيابان وليعصر و خيابان كارگر جنوبي و در مازندران واقع در شهر چالوس - مي باشد. اين مركز كه بيش از 9 سال در زمينه برگزاري كلاس هاي ماساژ تجربه دارد با بكارگيري اساتيد مجرب و كادر علمي قوي متشكل از پزشكان مطرح طب سنتي تاكنون برگزاري بيش از صدها دوره و آموزش هزاران هنرجو را در كارنامه خود داراست. از آنجا كه اين مركز داراي پنج مركز خدمات ماساژ و اسپا نيز مي باشد علاوه بر آگاهي بر نكات ريز اجرايي در اين حرفه، امكان جذب و بكارگيري هنرجويان علاقه مند را نيز در مراكز خود دارد. براي هنرجويان اين مركز مدرك رسمي از سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور قابل ترجمه و مورد قبول در 70 كشور جهان، مدرك معتبر از انجمن علمي طب سنتي ايران و مدرك بين المللي از تايلند بسته به انتخاب هنرجو صادر خواهد شد.
 

*** اطلاعيه ***

راما اسپا در نظر دارد با همكاري آژانس روشا گشت يك تور تفريحي-آموزشي در هتل تاريخي سراي عامري هاي كاشان برگزار كند. اين تور شامل موارد زير خواهد بود:

* برگزاری 3 کارگاه آموزشی همراه با 3 مدرک معتبر از اتریش
* سه بازدید علمی و آموزشی
* برنامه هاي متنوع تفريحي

زمان: 14-15 و 16 شهریور ماه 1395
( 3 روز و 2 شب اقامت در هتل تاریخی و لوکس سرای عامری ها همراه با پذیرایی صبحانه،نهار،شام و میان وعده )
ظرفیت بسیار محدود
برای اطلاع از جزییات بیشتر و ثبت نام با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
02126231944
02126231974مدارك رسمي سازمان فني و حرفه اي

با توجه به پرسش بسياري از افراد در خصوص مدارك سازمان آموزش فني و حرفه اي و عدم اطلاعات كافي در اين خصوص، اين مطلب آگاهي بيشتر در خصوص تفاوتهاي مدارك رسمي (وزاتخانه اي) سازمان آموزش فني و حرفه اي با ساير مدارك آن سازمان ارائه شده است.
ادامه مطلب...

نشريات

دومين فصلنامه زيبازي منتشر شد. اين نشريه كه اولين نشريه تخصصي اسپا و ماساژ در ايران است به موضوعات مختلف و متنوعي در زمينه اسپا، ماساژ، گردشگري و ... مي پردازد. جهت تهيه نوبت زمستان 94 اين نشريه با تلفنهاي آموزشگاه تماس حاصل فرماييد.

انواع كلاسهاي ماساژ

دوره
دوره هاي فني و حرفه اي


دوره
دوره هاي تخصصي ماساژ


دوره
دوره هاي مرتبط و مكمل


دوره
دوره هاي مربوط به زيباييبا فراگيري دوره هاي تخصصي و حرفه اي، آينده شغلي خود را تضمين كنيد. همين حالا ثبت نام كنيد!


عضويت در خانواده راما اسپا

در دوره ها به صورت آنلاين ثبت نام كنيد.
جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره هاي 26231944 و 26231974 تماس حاصل فرماييد.

جهت عضويت در خبرنامه راما اسپا و دريافت اطلاعات دنياي اسپا و ماساژ و يا اطلاع از تخفيفات دوره اي ايميل و يا موبايل خود را در قسمت زير وارد كرده و دكمه عضويت را كليك كنيد.
ايميل: 
موبايل:

نظر سنجي

به نظر شما طراحي جديد سايت نسبت به سايت قديم چگونه است؟

  عالي
  خوب
  متوسط
  ضعيف